Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Koncert w Zaczarowanym Ogrodzie 17.07.2022

Zapraszamy na kolejny w tym sezonie koncert w Zaczarowanym Ogrodzie. Tym razem usłyszymy solowy recital na harfie w wykonaniu krakowskiej artystki Justyny Sasnal. Koncert rozpoczynamy o godzinie 17:00 w niedzielę 17 lipca.
Pani Justyna tak pisze o sobie:
"Nazywam się Justyna Sasnal i od 15 lat jestem zakochana w harfie. Jestem pasjonatką muzyki i tańca, z zawodu muzykiem i bioinformatykiem. Ciekawe połączenie, ale w końcu taka jest kreatywna dusza artysty.
Moja przygoda z harfą rozpoczęła się od miłości od pierwszego wejrzenia i trwa do dziś.
W ramach edukacji muzycznej jak i podczas licznych warsztatów szkoliłam i zgłębiałam tajniki gry na harfie u wspaniałych pedagogów m.in.: Agnieszki Greli-Fedkowicz, Ireny Czubek-Davidson, Helgi Storck czy Anneleen Lenearts.
Wśród moich muzycznych osiągnięć znajdują się nagrody takie jak: II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Serbii, I miejsce podczas Międzynarodowego Konkursu Muzyki Współczesnej Srebrna Szybka, czy II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzycznej w Krasiczynie. Ponadto zostałam wielokrotnie wyróżniona przez Centrum Edukacji Artystycznej i Prezydenta Miasta Krakowa za wybitne osiągnięcia artystyczne, a także jestem dwukrotną stypendystką Sapere Auso.
Jednak co dla mnie najważniejsze, uwielbiam grać na harfie, kocham muzykę, a jeszcze bardziej dzielić się tą muzyką z innymi. Dla mnie muzyka na żywo to nie tylko wygrane dźwięki, to przede wszystkim emocje, które cieszą, bawią, zachwycają, radują i wzruszają. Wyjątkowe przeżycia, które pozostają w sercach słuchaczy na długo. To kocham w tym najbardziej i tym chcę obdarować Państwa podczas najbliższego koncertu 17 lipca w Raciborzu."
 
Do zobaczenia w Zaczarowanym Ogrodzie!