Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Majówka w Arboretum

Przed nami majówka.
Przekazujemy garść podstawowych informacji dla osób, które wybierają się do nas po raz pierwszy.
- Arboretum jest otwarte od świtu do zmierzchu każdego dnia, a wstęp do wszystkich naszych atrakcji jest bezpłatny.
- Karmienie zwierząt w mini-zoo na własną rękę jest zabronione. Owce i kozy można karmić specjalnie przygotowaną karmą z automatu. W tym celu trzeba mieć przy sobie monety 2zł.
- Parking znajduje się od strony kempingu Obora. Przy parkingu znajduje się toaleta, która również jest płatna w wysokości 2zł. Istnieje możliwość płatności kartą.
- Po Arboretum można przemieszczać się z psami z wyłączeniem Zaczarowanego Ogrodu i mini-zoo. Psy powinny być na smyczy.
- Arboretum nie posiada bazy gastronomicznej. Teren jest pagórkowaty. Radzimy zaopatrzyć się w wygodne obuwie trekkingowe i przekąski oraz napoje.
- Ścieżka "Mieszkańcy lasu w skali makro" znajduje się tuż przy głównym wejściu do Arboretum. Idziemy prosto przed siebie z parkingu.
 
Zachęcamy do zainteresowania się majówkową ofertą Fundacji Sanktuarium Natury. Na terenie naszego Arboretum, a konkretnie na polanie obok Zaczarowanego Ogrodu, będzie można skorzystać z Leśnego SPA: https://www.facebook.com/events/423784107027246.