Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Radosnego Alleluja!

Przejdź do - Radosnego Alleluja!

Walentynkowa zabawa w mini-ZOO

Przejdź do - Walentynkowa zabawa w mini-ZOO

Zaprosiliśmy Państwa do zaproponowania imion dla naszej pary pawi indyjskich z okazji Walentynek. Na naszym profilu facebookowym można było proponować imiona, a wybraliśmy te, które zdobyły największą liczbę lajków. Zwyciężyły imiona: TIARA i DIAMENT. Zachęcamy do śledzenia oficjalnego  profilu Arboretum Bramy Morawskiej na Facebooku.

Czyste Arboretum

Przejdź do - Czyste Arboretum
W najbliższą niedzielę, 4.10.2020,  zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym sprzątaniu Arboretum w ramach Furii Wojów.
Zapewniamy worki, rękawiczki i - jak wskazują prognozy - bezdeszczową pogodę.
Dla uczestników przewidziane są upominki.
Sprzątamy ⌚️ 09:00 - 14:00.

Informacja

Przejdź do - Informacja

Drodzy Państwo, z uwagi na liczne telefony i zapytania, jak też zbliżający się dzień dziecka, informujemy, że na terenie Arboretum wszystkie atrakcje są czynne, również w sam poniedziałek, 01.06.2020, mini-ZOO będzie otwarte.
Wstęp jest bezpłatny.

Komunikat

Przejdź do - Komunikat

Szanowni Państwo,
na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. działalność ogrodów botanicznych nie została ograniczona. Prosimy mieć na uwadze, że według tego Rozporządzenia na terenie ogrodów botanicznych (a takim jest Arboretum Bramy Morawskiej) powinno się mieć założoną maskę albo chustę.
Bardzo ważna kwestia!
Prosimy o szacunek dla przyrody. Regulamin Arboretum w punkcie 2 zabrania na terenie Arboretum m.in. wykopywania roślin, zrywania liści, kwiatów, owoców, nasion i niszczenia zieleni.